КРАЇНА МРІЙ — ПРОЕКТ НА ПІДТРИМКУ ПРЕЗИДЕНТА ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО!

Видео

Друзі, як ми і обіцяли, 20 травня — у день Інавгурації Володимира Зеленського​ — ми запустили всеукраїнський проект КРАЇНА МРІЙ™ — ініціатива Миколи Латанського та Тетяни Латанської​ на підтримку нового Президента України.

Онлайн презентація всеукраїнського проекту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи Миколи та Тетяни Латанських на підтримку нового Президента України Володимира Зеленського.Презентація проекту відбудеться в прямому ефірі на цій сторінці в день Інавгурації Володимир Зеленський — 20 травня о 21:30.Підключайтесь до нас!

Posted by Ukraine of Dreams on Monday, May 20, 2019

Мета проекту: повернути віру кожному українцю у те, що він/вона здатні реалізувати себе в Україні та надати практичні інструменти досягнення успіху у всіх сферах життя.

Тривалість проекту: один рік з дати інавгурації Володимира Зеленського як Президента України (20.05.2019 – 19.05.2020).

Географія проекту: всі 132 міста обласного значення (за виключенням окупованих територій — див. Додаток №1), всі 22 обласні центри України (за виключенням Донецька, Луганська та Сімферополя) та столиця України — Київ. Загалом 154 міста України.

Типи заходів:
1) вечірні майстер-класи тривалістю 2,5 години у містах обласного значення;
2) одноденні тренінги в обласних центрах;
3) великий триденний тренінг у Києві.

Розклад заходів:
1) вівторок, середа, четвер та п’ятниця — вечірні майстер-класи у містах обласного значення;
2) субота, неділя — одноденні тренінги в обласних центрах;
3) один раз на два місяці — великий триденний тренінг у Києві (п’ятниця, субота, неділя).

Залучення експертів: проект реалізується силами Академії Справжнього Успіху Миколи Латанського з залученням до співпраці інших освітніх (та тренінгових) організацій.

Фінансування: проект КРАЇНА МРІЙ™ не має на меті залучення державних коштів та відбувається за рахунок власної самоокупності.

Спонсорська підтримка: долучитись до спонсорської підтримки (оплата видання буклетів та книжок, оренда локацій і т.ін.) можна на офіційній сторінці проекту UkraineOfDreams.com

Допомога, яка необхідна проекту:
1) мікроавтобус з водієм;
2) локації на 100-500 осіб для проведення заходів (майстер-класів та тренінгів);
3) популяризація проекту та збір учасників на заходи;
4) довідкова телефонна служба;
5) служба SMM та автоматизації.

Офіційна сторінка проекту: UkraineOfDreams.com

Офіційний email проекту: info@UkraineOfDreams.com

Представництво проекту у соціальних мережах:
Facebook.com/UkraineOfDreams
YouTube.com/UkraineOfDreams
Telegram.com/UkraineOfDreams
Twitter.com/UkraineOfDreams
Instagram.com/UkraineOfDreams
TikTok.com/UkraineOfDreams

Приєднуйтесь до нас!!!

2 комментария

  • молодці! давно пора розвивати в людях не лише ген до корупції, як це було раніше а вірити в себе і отримати знання і застосовувати їх на благо країни,в якій живемо. а чи плануєте робити ваш проект онлайн? як ви будете подавати інформацію для людей з інвалідністю,якщо не всі люди мають смартфони а старі телефони,не завжди нові ноутбуки і комп’ютери? я якраз живу у Львові, інвалід по зору. дякую за чесну відповідь. слідкую за вами з 2017 року.

    • Я думаю, завдяки твоїй участі ми зможемо знайти рішення для цього питання. Для нас було б дуже важливим, щоб ми змогли зробити ці знання доступними для всіх, не зважаючи на обмеженя, які існують!

Оставить ответ