Погляд: до Ірпеня завітала родина Латанських

СМИ

14 червня до Ірпеня завітала родина Миколи та Тетяни Латанських. Вони є авторами проекту КРАЇНА МРІЙ™ — ініціативи на підтримку Президента України Володимира Зеленського.

Мета проекту — повернути віру українцям, що кожен з них здатен реалізувати себе в Україні та надати практичні інструменти досягнення успіху в усіх сферах життя.

Дана ініціатива охоплює 154 міста нашої країни — обласного значення та обласні центри (окрім окупованих). У її рамках проводяться тренінги, майстер-класи “Прорив до Успіху”.

Латанські нагадали, що перший рядок передвиборчої програми Володимира Зеленського: “Я розповім Вам про Україну своєї мрії”. Це країна, якою ми будемо пишатися та цінувати, яку поважатимуть у світі.

Але її створення залежить від кожного з нас, від бажання змінити наші реалії на краще. Гуртувати людей, яким не байдуже наше майбутнє, на місцях, поширювати ініціативу знизу — на всю країну.

На цьому шляху треба, зокрема, загальними зусиллями побороти тотальну бюрократію та корупцію, яка з’їдає нас із середини. Люди втомилися від того, що десятиліттями фактично нічого не змінюється.

Читать полный материал на сайте источника

2 комментария

  • кожен з нас щось може,якщо хоче досягнути в житті певних цілей,якщо йти до них впевненно і цілеспрямовано. Украґна переможе,якщо українці візьмуть свою волю в руки і зроблять так,як вони цього бажають і яке в кожного з нас бачення а #народний #президент буде робити все,що залежно від нього і всі разом ми збудуємо не лише країну мрій а й країну, у якій хочеться залишитися і жити і творити на благо себе і своєї сім’ї і краґни в цілому.

Оставить ответ