НАШЕ МІСТО – Нововолинськ.

СМИ

ПОВІР У СЕБЕ

Саме ці слова стали лейтмотивом зустрічі нововолинців з відомими не лише на Україні, а й далеко за її межами тренерами-мотиваторами Миколою та Тетяною Латанськими з Києва. До речі, захоплюючий тренінг відбувся лише завдяки ініціативи підприємця Наталії Гуліти, яка нещодавно побувала на семінарі у столиці і знайшла можливість особисто поспілкуватися з паном Миколою та зуміла переконати його відвідати наше порівняно невелике місто. Тим більше, тренінг, який, зазвичай, вартує немалих грошей, був безкоштовним. Майже усі місця актової зали БДЮТу зайняли нововолинці та жителі навколишніх населених пунктів, за що Микола Латанський сердечно подякував Наталії Володимирівні, адже у надзвичайно стислі строки непросто було зібрати таку кількість слухачів.

Більш як три години активного спілку- вання минули дуже швидко, бо проходили у формі живого спілкування та навчання. Між іншим, Микола Латанський за останні десять років побував у більш як 70 країнах світу і побудував успішний бізнес з десятками тисяч клієнтів та займаючись улюбленою справою заробив понад 5 мільйонів доларів, очоливши власну компанію — Академію Справжнього Успіху зі штаб-квартирами в Україні, Естонії та США.

Микола Латанський — наставник для тисяч підприємців у всьому світі. Він доступною мовою доводив і нововолинцям, що все геніальне прорсте і що кожна людина — геній. Головне — повірити у себе.

Немає легкого шляху до успіху, — наголосив тренер-мотиватор. —Від того, наскільки сильно кожен з вас готовий працювати над собою, залежить і те, наскільки розкриєте свій геній і потенціал. Я називаю геніями тих людей, котрі при рівних умовах досягають значно більшого успіху, ніж інші.

Найголовніші секрети успіху, за глибоким переконанням Миколи
Латанського, — брати на себе 100 процентів відповідальності, усвідомити свою реакцію, слідувати своєму призначенню, ставити істинні цілі, дати можливість голосу сумніву говорити, закладати фундамент майбутнього успіху, налаштовувати себе на тривалу працю, перестати заздрити і т.д. Про все це детально йдеться у його книзі «50 секретів геніального успіху».

Практичний тренінг, який провели з учасниками зустрічі Микола та Тетяна Латанські, багатьох переконав у тому, що постійна робота над собою гарантовано приводить до підвищення самооцінки. Бо коли ми розвиваємося, то притягуємо до себе нових цікавих людей і нові творчі можливості. Слід пам’ятати, що людина або розвивається, або деградує. Коли ж починаємо відчувати комфорт у житті, це значить, що швидше всього зупинилися в розвитку, а, відтак, не виключений рух вниз. Тим часом треба намагатися робити все можливе і навіть неможливе для постійного крокування вперед і вгору.

Переконана, що ця надзвичайно цікава зустріч змусила багатьох її учасників поглянути на своє життя з іншого боку, а, отже, повіривши у себе, досягти найбільшого успіху.

На завершення тренінгу, який носив назву «Прорив до успіху», Микола Латанський щиро подякував Наталії Гуліті (на знімку ліворуч) за організацію цього заходу, а від вдячних учасників подружжю Латанських вручили букети квітів. Залюб- ки автор книги роздавав автографи всім тим, хто придбав «50 секретів геніального успіху» з побажаннями стати в один ряд з новаторами цієї ідеї.

Валентина ПЕТРОЩУК. На знімках: під час тренінгу. Фото автора.

Оставить ответ