Я ПОСТАВИЛА ЦІЛЬ ПРОРИВУ

Отзывы

Я з радістю відгукнулась на запрошення в стрічці Фейсбук 4 серпня 2019 року прийти на експрес-тренінг Миколи і Тетяни Латанських в місті Черкаси. Я запросила друзів, щоб разом відвідати захід. Я знаю Миколу Латанського, як мотиваційного спікера.

Участь в тренінгу для мене була важлива через те, що певний час відчувала себе розгубленою, мені необхідно було знайти, куди рухатись далі. Коли Микола під час тренінгу запропонував задавати питання і відповідати на них, я говорила незвичні для себе речі. І це було відкриттям для мене, бо я дізналась про свої бажання завдяки участі в експрес-курсі. Також, я дізналась, що навіть підвищивши власну відповідальність на 5%, я здатна зробити значний прогрес у кожній сфері життя.

Під час тренінгу я поставила ціль прориву за схемою, якої навчив Микола: мінімальна, оптимальна, екстраординарна.

На курсі відкриттям для мене стали чисельні інсайти, наприклад:

1. Варто пройти ранкове подолання – і ти герой на цілий день.

2. Незначні постійні кроки ведуть до великого прогресу.

3. Коли ти служиш іншим, віра в себе збільшується.

Тренінг в Черкасах відбувся в неділю. Ми були в залі з доброю подругою, яка стала мені партнеркою з підзвітності. Чудеса почались в понеділок від самого ранку. Я легко піднялась до 6 години. Я зробила зарядку!!!! Я запланувала кроки з досягнення цілі прориву. О 7 ранку пролунав дзвінок від партнерки з підзвітності. Ми обговорили ціль і дії на сьогодні. І я почала діяти. До обіду понеділка я зробила стільки, скільки на минулому тижні робила за три дні.

Участь в експрес-курсі Миколи і Тетяни Латанських «Прорив до успіху» допомогла мені побачити ціль прориву і почати рухатись до неї, усвідомлюючи власну відповідальність. Тренінг заряджає мотивацією і натхненням діяти у напрямку цілі. Тренінг надав мені можливість знайти партнерку, щоб разом рухатись до своїх цілей.

Думаю, що кожній людині варто задавати собі трансформаційні питання, як цьому навчає Микола Латанський. Думаю, що кожній людині варто вірити в себе і брати на себе тотальну відповідальність. Думаю, що кожній людині варто мати план дій і діяти щоденно, щоб досягнути прориву у житті. Як це робити Микола Латанський знає на власному досвіді та щедро ділиться знаннями з кожним учасником тренінгу.

Рекомендую кожній людині, яка зацікавлена змінами на краще, пройти експрес-курс «Прорив до успіху», під час якого Микола і Тетяна Латанські допомагають змінам увійти до нашого життя.

Ірина Власенко, Черкаси

Оставить ответ