Я ПОЧАВ ДУМАТИ І ДІЯТИ ІНАКШЕ

Отзывы

Вперше я прийняв участь у експрес-курсі в липні в м. Хмельницький. Мені дуже сподобалося, і після цього я пішов на тренінги «Прорив до успіху» і «7 тижнів геніальності». Вже на експрес-курс в Шепетівку я повіз свою дружину і знайомого. Тепер ми з дружиною поїдемо в Київ в лютому і я дуже цьому радий.

Зміни які зі мною трапилися? Їх настільки багато, що я навіть і подумати не міг, що так буває. Я став самодисциплінованим, я почав планувати свій день і виконувати спочатку важливі завдання. Почав вивчати англійську мову. Я розвиваюся в сфері, яка не пов’язана з моєю роботою, але яка мені дуже цікава і вона є перспективною для подальшого бізнесу. Я читаю книги, хоча ніколи до цього не любив читати. Моєю першою прочитаною книгою була «50 секретов гениального успеха».

Люди, які мене оточують, побачили мої зміни. Я постійно отримую зворотній зв’язок на рахунок цього. Я сам почав себе відчувати розумнішим і мені це дуже подобається! Я почав думати і діяти інакше, не так як раніше, і в мене є результат!

Я дуже вдячний Миколі і Тетяні, а також всій команді академії і тим людям, які мене підтримували і допомагали!!!

Макс Осадчук, Шепетівка

Оставить ответ