ОТРИМАВ БАГАТО ЦІКАВОЇ ІНФОРМАЦІЇ

Отзывы

Добрий день, спільнота.

Нещодавно мені пощастило бути на благодійному експрес-курсі «Прорив до успіху», який проводили чудове подружжя Латанських — Микола та Тетяна — організатори Всеукраїнського соціального проекту «Країна мрій.»

На протязі всього часу було цікаво отримувати інформацію щодо організації свого часу, перебудови мислення, взаємодії з оточенням, організацією робочого процесу. Про постановку пріоритетів. Для мене було одкровенням те, що по формулі Томаса Ленара 50% на наші здобутки в діяльності діє оточення людей, з якими маєш стосунки, 40% — засіб мислення і лише 10% — знання, навички, уміння.

Коучі продемонстрували, як на людину діють позитивні і негативні думки. Розповіли про формулу прориву — це 5 простих дій, що треба робити щоденно. Червоною стрічкою по навчанню йшла теза, що треба бути в діяльності самостійним і брати на себе 100%-відповідальність за свої дії і все робити на і для блага людей.

Дуже сподобався тренінг як надихати себе на натхнення. Будив інші методики в досягненні успіху в своїй діяльності. Зокрема 5 критеріїв для постановки цілей.

На даний час я щоденно ставлю цілі на день, все роблю для того, аби їх виконати. Щоранку після фіззарядки телефоную своєму знайомому — партнеру( Петру) і розповідаю, що я зробив за день, що не зробив (коли зроблю) і які плани на наступний день.

Я дуже вдячний вам, Микола і Тетяна, за вашу благодійність, толерантність, професіоналізм. Подальших вам успіхів.

Олег Мілевський, Житомир

Оставить ответ