МЕНІ ВДАЛОСЯ ЗАГЛЯНУТИ ГЛИБОКО В СЕБЕ

Отзывы

🌈 Завдячую 🙏Богу, президентській команді та зокрема Профі-парі Латанських Миколі та Тетяні, за можливість пройти власну «перезагрузку».

«Навчатися щодня! І діяти-щодня!»- мій девіз на сьогодні! Коли я дізналася від друзів, що зірки міжнародного мотиваційного рівня приїздять прямо до Жмеринки — сумніву не було йти, було питання — скільки людей прийде зі мною? Розіслала інформацію для друзів в усіх системах сповіщення в інтернеті та була рада, що таки прийшли зацікавлені люди з моєї розсилки.

Щоб отримати «насіння» процвітання від Латанських потрібно бути на тренінгу, і через період «урожай» буде! Важливо навчатися в тих, в кого вже є результат! Латанські приклад в цьому!

Під час тренінгу мені вдалося заглянути глибоко в себе та відшукати ще мрії, які надихатимуть мене до змін на краще. Особливо сподобалося, що зустріч відбулася на одному подиху в практичних завданнях для усвідомлення та виявлення ресурсів для здійснення мрій та процвітання особисто та країни, планети в цілому!

✅Цей шанс є в кожного💯 Якщо ви ще не скористалися ним, то 🎯зробіть це зараз з того міста, де буде харизматична пара спікерів Миколи та Тетяни Латанських🌟

Світлана Милич, Жмеринка

Оставить ответ