ШАНС ПРОЖИТИ СВОЄ ЖИТТЯ

Отзывы

В свою чергу, я також щиро захоплююсь Вашим партнерським тандемом, світлими мріями та сміливими намірами! Друзів вірних та надійних на Вашому шляху! Вірю, що зі зміною влади у нашій країні можливі справжні дива, якщо кожен повірить в це, підтримає і докладе зусиль, через усвідомлення саме тих важливих істин, які ми практикували на тренінгу.

Я дізналась, що всі відповіді в мені і все, що потрібно це лише діяти і сміливіше заявляти про свої мрії та бачення. Одразу після експрес-курсу ПРОРИВ ДО УСПІХУ я потрапила на семінар і була щаслива, що усвідомлення на тренінгу, дали можливість одразу розпочати практичну частину свого проекту. Я була підготовлена.

Дуууже важливо знати чого хочеш, адже можливості можуть прийти в самий несподіваний момент. На фінансовій грі я представила свій проект і отримала підтримку, в тому числі і матеріальну, це нова для мене поведінка і я щаслива, що була готова і знайшла в собі сміливість зробити це.

Варто всім! Тому що це шанс прожити своє життя, усвідомити закони, які діють незалежно від нас і взяти відповідальність за власне щастя, майбутнє своїх дітей, нашої країни та Світу.

Дякую!!!!!!

Вашу українська мова була бездоганною! Дякую!

Наталя Демчук, Вінниця

Оставить ответ