КОРИСНИЙ І ЦІКАВИЙ

Отзывы

Дякую за можливість. Щодо мого мотиваційного компоненту у прийнятті рішення щодо участі. Я усвідомлюю, що такий експрес-курс — подарунок, бо безкоштовний. За подарунок дякую! З іншого боку, міг і не зайти на «вогник» жовтневого вечора, але парадний вхід до Коледжу був відкритий і я заглянув (запізнившись на годину) і не пожалкував, бо отримав імпульс на невизначений час. Придбав браслет з написом «Кожна людина — геній!» і уже сам девіз змінює сприйняття оточуючих, робить мене більш уважним до інших людей, бо «він/вона — геній! 🙂 Це не може не працювати. А коли не працює — «покарання» з відтяжкою резинки;)

По теоретичній складовій: формула успіху є, бо є формула прориву до нього. 50% на спілкування на мою думку перебір, я би 50% віддав думкам, а спілкуванню 40%. А те, що знання лише 10% — факт. Місце для самодисципліни і здоланню свого «ні» безсумнівно вагомий аргумент, але працює не завжди і не одразу. Вже вранці у мене спрацювало, а у когось — ні.

Ваш курс — корисний і цікавий. Іншим — раджу, особливо, коли віковий ценз особи в межах 25 років. Бажаю аби у вас все вийшло і ви були корисними цій країні, яка конче потребує нових людей і більш чесних. Успіхів і нових вихованців!

Володимир Любивий, Глухів

Оставить ответ