ЦІ НАВИКИ ДОПОМОЖУТЬ МЕНІ СТАТИ УСПІШНОЮ

Отзывы

Не вагалась ні хвилини, коли подруга запропонувала взяти участь у тренінгу. І навіть те, що він проходив у іншому місті нас не зупинило😍.

Неймовірно тепла та позитивна атмосфера заходу максимально сприяла сприйняттю доволі насиченого курсу. Мене особисто вразив виступ Тетяни Латанської і демонстрація з одним з учасників сили нашої думки та як вона впливає на наше життя і наші можливості. Також виділила для себе супердієвий метод за рекомендацією Миколи Латанського  «робота з партнером по підзвітності». Працюю над навиком «100% відповідальність», в чому тематична пісня, яка прийшла учасникам у подарунок, мене надихає та позитивно налаштовує☺.

Я впевнена, ці навики мені допоможуть стати успішною людиною🔝😎. Маю також символічний браслет, який за порадою Спікерів, має застосування нагадування важливості думати про себе в позитивному ключі☺.

Рекомендую всім і кожному взяти участь у цьому неймовірно пізнавальному експрес-курсі🔥💚🔝🎓. Ви почерпнете для себе багато корисного від талановитих та успішних людей, справжніх майстрів сво0єї справи, які закохані в те, чим займаються, і тим ще більше захоплюють учасників😍. Ви зробите передноворічний подарунок саме собі — знайшовши відповіді на правильні і такі потрібні питання, на які все не вистачало часу, а як результат — станете сильнішими, впевненішими і успішнішими у житті🔥🔝😎.

Дякую Країна Мрій❤.

Ніна Мельничук, Калуш

Оставить ответ