ЦЕ ШАНС РОЗПОЧАТИ ВИБИРАТИСЬ З «ЯМИ НА УЗБІЧЧІ»

Отзывы

Що для мене тренінг Миколи Латанського «Проров до успіху», який я відвідав 28 серпня у місті Коростень?

Почати змінювати себе досить непросто у будь-кому віці, а тим паче, коли тобі за 50-т. Коли життя втрачає свої барви та починає ставати тягарем під тиском власних помилок, життєвих поразок. Коли мотивації фінансові, професійні – виявляється не для тебе, а досвід твій та іноді і ти сам переходиш в категорію «снігу на обочині». Коли одинокість та мігрень стають твоїми друзями з причини розладів в сім’ї, родині, проблем на роботі. Коли натхнення кудись дівається, а твої життєві цілі, до яких прагнув усе життя, стають недосяжними та постають перед тобою високим «Еверестом». І ще багато яких сумних коли, коли… і головна з них – коли потихеньку «опускаються руки». Ото ж, коли у тебе щось схоже настає, саме час замислитись над питанням: «Що не ТАК?».

Відразу зазначу, тренінг-інтенсив Миколи Латанського «Прорив до УСПІХУ» — це твій шанс розпочати вибиратись з «ями на узбіччі». Так  трапилось і зі мною. В пошуках відповідей я натрапив у фейсбук на пропозицію Миколи Латанського відвідати тренінг-інтенсив «Прорив до УСПІХУ». Щось всередині надихнуло спробувати, а умотивувало — його безкоштовність. Та коли я все таки зробив це і відвідав тренінг, зміни розпочались самі по собі вже під час самого тренінгу.

Перше. Це відчуття того, що ти не один у своїх прагненнях, думках і життєвій ситуації. Виявляється, що поруч є різні люди і молоді, і з віком, які прагнуть змін на краще з різних своїх життєвих причин, але готові об’єднатися навколо свого мотиваційного наставника та розпочати рух вперед.

Друге. Професійна викладка, розкута атмосфера, простота спілкування, доступні вправи народжує почуття довіри, єдності як між учасниками так і з тренером. Що саме по собі, вже генерує в тобі впевненість та драйвує емоційність, а стрілка твого енергетичного компасу починає рух до позиції «+».

Третє. Подаровані Тетяною та Миколою «секрети успіху» напрацьовані ними власним життєвим досвідом, отримані як продукт навчання відповідного рівня, порад та спілкування з успішними людьми світового та українського ґатунку, — починають мотивувати і тебе, адже якщо «хтось може – зможеш і ти!»

Четверте. Ти все більш переконуєшся, що змінити життя навколо себе на краще, — є реальністю. І ті «вершини» твоїх цілей стають не такі вже й недосяжні. І саме головне – ти відчуваєш, розумієш і реально бачиш таку можливість у своїх руках. І це поруч з тобою: знання, методика і люди, які готові тобі у цьому допомогти. Це ще більш внутрішньо надихає на рішучі кроки  рухатись далі. І коли на тренінгу постало питання участі у наступному 3-х денному курсі «Занурення», для мене вже не було запитанням «йти чи не йти?» Тільки ТАК! На зустріч з «Кращим МАЙБТНІМ».

П’яте. Головне. Для тих хто переймається не тільки власним успіхом, а і успіхом громади свого села, міста, всієї держави Україна. Починаєш усвідомлювати, що все це реальність і лежить вона через переформатування власного «ЕГО на УСПІХ», допомогти це зробити тим хто поруч і разом змінити життя в Україні на краще, а не чекати поки хтось зробить це за тебе. І це мотивує, адже саме зараз прийшов час до великих змін в державі з обранням нових лідерів у владі. Просто в це потрібно повірити і розпочати робити «постійні маленькі кроки» в собі, а також допомогти тим хто поруч.

Ось чому  тренінг Миколи та Тетяни Латанських «Прорив до УСПІХУ» буде корисним, і для тебе особисто, і для тих хто прагне змін в Україні,  адже проходить він в рамках ПРОГРАМИ сім’ї Латанських «КРАЇНА МРІЙ» — новий формат мислення для нових змін. З якою вони мають відвідати 180 міст та містечок України в період 2019 року. І це теж надихає, адже ти можеш стати будівничим «НОВОЇ УКРАЇНИ – КРАЇНИ МРІЙ», яка виявляється поруч завдяки зусиллям, праці, знанням, досвіду тих хто так мислить і готовий зробити крок від прориву до успіху в собі, до «ПРОРИВУ до УСПІХУ в УКРАЇНІ»

Ось що для мене цей тренінг, який я відвідав 28 серпня у місті Коростень. «Це дуже високо…» , — скажете ви. Ні, просто поруч з нами живуть різні люди за прагненням, мисленням, «великі» і «маленькі», але головне вони всі мають право  на краще, самодостатнє, щасливе життя, як і Україна – держава наша.

Щиро дякую Миколі та Тетяні Латанським за подаровану можливість відчути себе потрібним для часу змін та зробити впевнений крок на зустріч «Прориву до УСПІХУ» у своєму житті.

Отож… Маємо рух! 

Сергій Ярошовець, Коростень

Оставить ответ