ЦЕ МАЛЕНЬКИЙ КРОК ДО ВЕЛИКОГО

Отзывы

Завдяки експрес-тренінгу «Прорив до Успіху. Експрес курс» я мала змогу оволодіти законами успіху, навчитися, як позбутися всього, що може заважати руху вперед і вгору та зрозуміти, як розставляти пріоритети і досягати більшого за менший час.

Після тренінгу я зрозуміла, що важливо себе удосконалювати та працювати над собою, впевнено йти до своєї цілі і, ні в якому разі, не піддаватись поразкам. Потрібно крок за кроком йти до поставленої мети. А найголовніше — це вірити в себе на 100%!

Для мене цей тренінг був корисним і потрібним, адже невичерпна енергія Миколи та Тетяни Латанських дала поштовх віднайти натхнення та сили для змін в собі та свому оточенні, оскільки це і є 50% успіху. Потрібно впроваджувати Формулу Прориву в своє життя та зробити з мрії ціль — тоді все обов’язково вийде! Так просто ви даєте мотивувальні елементи, з яких кожен може віднайти віру в себе.

На тренінгу була з чоловіком. Ми змогли виокремити цілі, з них вибрати найголовніші та в якому напрямку потрібно працювати. Ви дуже класну справу робите, даєте зрозуміти, що рамки тільки в нашій голові. Це маленький крок до великого.

Щиро дякую вам за мотивацію.

Аліна Кудрова, Тернопіль.

Оставить ответ