БЕРЕМО З ВАС ПРИКЛАД

Отзывы

Ми з чоловіком були на вашому тренінгу в Броварах у лютому 2019 р. Приїхали такі окрилені, такі наповнені позитивом, любов’ю. Наша мета була знайти нових Лідерів у нашу структуру серед людей, які розвиваються, які шукають своє покликання. І нам це вдалося!

Мої Лідери знали про нашу поїздку на Ваш тренінг. І коли побачили на Фейсбук Ваше запрошення, то відразу зателефонували: «Латанський буде в Ужгороді!!!» Ми з чоловіком відразу зареєструвалися і стали запрошувати друзів. Їм теж сподобалося !

Все КЛАСНО! І мій чоловік став раніше вставати, зранку робити планку. Він в чудовому настрої, сповнений сил і енергії, незважаючи на свої 65 років.

Ваші тренінги ЗАПАЛЮЮТЬ, НАДИХАЮТЬ, допомагають ПОВІРИТИ в себе, знайти свої найпотаємніші МРІЇ і побачити, як їх реалізувати! Вчимося брати 100% відповідальність на себе (хоча це не просто…). Шліфуємо відгуки на негативні події, вчимомся все приймати з душевною рівновагою.

Дуже РАДУЄ, що на тренінг в Ужгороді прийшло так багато людей, МОЛОДИХ людей! Це цвіт нації! Такі люди розбудують нашу рідну Україну, нашу країну мрій!

Беремо з вас приклад! Коли непросто, пригадуємо ваші історії. Скільки вам довелося в житті перебороти, але ви завжди йшли вперед і вчите цьому інших. Ви справді допомагаєте людям зрозуміти себе, знайти своє покликання і змінити своє життя на КРАЩЕ! НИЗЬКИЙ вам за це УКЛІН!

Ви робите таку БЛАГОРОДНУ, ПОТРІБНУ СПРАВУ! ДЯКУЄМО!!! ДЯКУЄМО!!! ДЯКУЄМО!!!ЛЮБИМО вас!!!

Наталія Мигалко, Ужгород

Оставить ответ